Dev Led Ekran Üretilicek...

Dev Led Ekran Üretilicek...
05 Mart 2020 - 11:04

Bolu Belediyesi Artık led ekran üretimi yapacak.
Bolu Belediyesi’nin tamamen kendi imkanları ve personeli ile üretmeye başladığı led ekranlar ve akıllı direkler vatandaşlara tanıtıldı Bolu Belediyesi önünde gerçekleşen tanıtımda çok sayıda Bolulu vatandaş katıldı.
Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Bugün sizleri buraya herhangi bir açılış yapmak için davet etmedik. Biz böyle ufak şeyler için açılış yapmayı düşünmüyoruz. Bu toplantıyı Bolu Belediyemizin vizyonunu ortaya koyma toplantısı olarak değerlendirmenizi istiyorum. İfadelerini kullandı.
“TEKNOLOJİYE'DE YATIRIM YAPAN BİR BELEDİYE OLACAĞIZ”
Artık Bolu Belediyesi teknolojisini üreten ve aynı zamanda da bunu satarak gelir elde eden bir belediye olacak. Burada gördüğünüz led ekran ve akıllı direklerin tamamı belediyemiz tarafından yapıldı. Amacımız bu led ekran ve direkleri şehirde yaygınlaştırmak ve aynı zamanda ürettiğimiz bu teknolojisi birçok belediyeye, kamu kurumuna ve hatta özel şirketlere satabilmek. Nihai hedefimiz de Çin’e ihracat yapmak. Bugün belki bunu zor görüyoruz ama ilerleyen dönemlerde bunu başaracağımızı da göreceğiz. Bu bizim hedefimiz. 
Başkan Özcan’ın konuşmasının ardından Bolu Bel A.Ş. Genel Müdürü Bahadır Acar, tanıtım toplantısına katılanlara led ekranlar ve akıllı direkler ile ilgili teknik bilgiler verdi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum