Gelin Gitti Başkan Oldu

Ayşe Aydın, 3 çocuk annesi 35 yaşındaki iş insanı BOLU'da Göynük ilçesinin futbol kulübü Göynük Belediyespor'un ilk Bayan Başkanı oldu.

Gelin Gitti Başkan Oldu
18 Şubat 2020 - 00:09 - Güncelleme: 24 Şubat 2020 - 19:48

Bölgesel Amatör Lig 6'ncı Grup'taboy gösteren  Göynük Belediyespor geçtiğimiz hafta çarşamba günü yapılan  kongrede tekm isim olduğu için başkanlığa hak kazanan Ayşe Aydın normal yaşantısında Müteahhitlik yapan aynı zamanda cafe işletmeciliğide yapıyor.Bolunun ilk kadın başkanı olarak tarihe gecen Ayşe Aydın  gösterdiği cesaret ve azmi görenleri şasırtıyor ve Kadının neler yapabileceiğini göstermis oluyor herkese örnek bir davranıs sergileyen Ayşe Aydın  sözlerine söyle devam etti  Bundan sonra cok iyi işler ve çok iyi yerlere geleceğimize inanıyorum dedi.Bolusporu cok yakından takip ettiğini söyleyen Ayşe Aydın  Sık sık  maçlara katıldığınıda ifade ederek kadının değdiği her yerde çiçekler, güller açar diyoruz.Türkiyede Bayan olarak ikinci başkanım İlk kadın başkanımız Kayserispor'un başkanı Berna Hanım. İnşallah günden güne daha cok kadın başkanla göreceğiz ifadesini kullandı.

 

BİZ YORULMAK NEDİR BİLMEYİZ ?

Bir anne olarak asla yorulmadığını ifade eden Ayşe Aydın  3 cocugum aynı zamanda müteahhidim ve kafe işletmemde var bunlar la da ilgienmek zorundayım.Tabiki öncelikle bende bir anneyim ve sorumluluklarım var  cok şükür bu güne kadar  hiç pes etmedim hiç yorulmadım ve yorulmayada ihtiyacım yok  mücadelemiz sonuna kadar  daima sürecek diye ifade etti.
 

AZİM VE CESARET ÖRNEĞİ GÖSTERDİ

Teknik Direktör İrfan Ulusan ise Ayşe Aydın hakkında  kulubümüze başkan olarak katılmasının ardından  takımımızda büyük değişiklikler olacağını ifade etti. İrfan Ulusan  biz başkanımızdan eminiz ki  ilklere imza atacak ve onun  ile ilgili cok güzel tepkiler alıyoruz.Kendisini yaptığı  iş ciddi anlamda kolay ve basit bir iş değil kendisini bir kez daha gözrtermiş olduğu cesaretden dolayı tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum  İnşallah  futbolcularım ve sayın başkanımız ile birlikte cok daha iyi yerlere geleceğimize cani gönülden  inanıyoruz dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum