Gizlilik İlkeleri

Bolusondakika.net servisleri, sisteme bağlanan kullanıcılarının IP Adreslerini web sitesi kayıtlarında bağlantı tarihi, saati ve sistemden istenen adres ve/veya sayfalar bazına kaydetmektedir. Bu bilgiler gerek sistem güvenliği, gerekse olası kullanıcı problemlerinin çözümünde anahtar bilgiler olup, kullanıcı kişisel bilgileriyle ilişkili değildir. Bu bilgiler 5651 sayılı Kanun’un Yer Sağlayıcılara getirdiği yükümlülükler kapsamında saklanmaktadır.

Kullanıcının iletişim bilgileri gerektiği zaman kullanıcıya ulaşmamızı sağlar. bolusondakika.net, kullanıcılarına gerekli olduğu zaman e-mail ile mesaj gönderebilir.

Genel bir ilke olarak, kullanıcıların kişisel bilgileri tarafımızca üçüncü şahıslara veya kuruluşlara verilmemektedir. Örneğin, isim, soy isim, e-posta/e-mail adresleriniz gibi bilgiler başka firmalarla paylaşılmaz.

Yorumlarınızda, profil sayfanızda verdiğiniz kişisel bilgiler, üçüncü şahıs ve kuruluşlar tarafından kullanılabilmektedir. Bu gibi durumlarda, kişisel bilgilerinizi vermek tamamıyla gönüllü olarak yaptığınız bir davranış olur ve bolusondakika.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kullanıcılarımızın kişisel hakları, bizim için de kendileri için oldukları kadar önemlidir. Ancak, var olan yasalar çerçevesinde, devlet organları yasadışı içerik tespit edip, bizden kullanıcı bilgilerini istediği takdirde, gerekli kişisel bilgiler, tarafımızca devlet organlarına teslim edilebilir.

Kişisel bilgilerinize her zaman ulaşabilir ve onları güncelleyebilirsiniz. Bunların içerisinde, e-posta/e-mail adresiniz mevcuttur. Bunların yanı sıra, yayınladığınız içerikleri, videoları ve yorumları silme yetkisine de sahipsinizdir. Silinmiş içerikler daha farklı veri tabanlarında arşiv maksatlı veya farklı sitelerde eski hali ile bulunabilir.

Güvenlik

Bolusondakika.net sistemleri güvenlik için gerekli tedbirleri almaya özen göstermiştir.

Bolusondakika.net, hem sitemizin hem de üyelerimizin güvenliğine büyük önem vermekteyiz. Bu nedenle, sistemimizde düzenli olarak güvenlik testleri yapmakta ve herhangi bir güvenlik açığına izin vermemekteyiz.

Katılımda Bulunun

İçeriklere yapılan yorumlar paylaşımın en önemli unsurudur. Saygı çerçevesinde yapılan yorumlar, yeni arkadaşlar edinmeniz, hikayelerinizi ve deneyimlerinizi paylaşmanız ve eğlenceli zaman geçirmeniz için çok iyi bir yol olabilir. Bu nedenle, lütfen yorum yapmaktan kaçınmayın.

Gizlilik Politikası

bolusondakika.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları bolusondakika.net’e aittir. bolusondakika.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar bolusondakika.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve bolusondakika.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. bolusondakika.net ’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgi amaçlıdır ve OEM servis el kitabı veya fabrika yetkili servis prosedürleri yerine kullanılmamalıdır. Oto tamir işinde değiliz veya otomotiv servis kılavuzlarını da yayınlamıyoruz. Bu sayfalara ve yayınlara eklediğimiz hiçbir şey herhangi bir araç üreticisi tarafından incelenmemiş, onaylanmamıştır veya onaylanmamıştır.

Unutmayın ki sadece uygun servis ve tamir prosedürleri aracınızın güvenli ve güvenilir çalışmasını sağlayacaktır.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the bolusondakika.net. However, sometimes the bolusondakika.net uses third parties to process your information. bolusondakika.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Wpacemi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the bolusondakika.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the bolusondakika.net and its services. When you use bolusondakika.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the bolusondakika.net cookies section of our full Privacy Policy.