Özköylüden Ayrılık Açıklaması

Özköylüden Ayrılık Açıklaması
28 Şubat 2020 - 16:36

Boluspor Teknik Tröktörü İle Yollar resmen ayrıldı.
Tesislerden yapılan toplantıda Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı ile  görüşen Osman özköylü Kendi isteyi ile ayrıldığını ifade etti.
Osman Özköylü konuşmasındaİdlipte  yaşanan hain  saldırıda hayatını kaybeden  Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum  Milletimizin başı sağolsun ifadelerini kullandı. Taraftarımız Yönetimimiz Çok büyük destekler gösterdi Boluspor Camiası ile çalışmak gerçekten onur vericiydi.Sezon başından bu yana yaşanan olumsuzluklardan dolayı  bize herzaman destek  verdi bunun için kendilerine çok teşekkür ederim.Burda olduğumuz süre zarfı içinde çok iyi arkadaşlıkalrımız oldu  güzel insanlar tanıdık Hepsinden Allah razı olsun  ifadelerini kullandı.
Başkan Necip Çarıkçı Boluspor kulübü Alışık olmadığı bir sezon geciriyor  Sezon başından bu yana  hep olumsuzluklar yaşadık Balıkesir maçını  çok kazanmak istedik ama ne yazık ki 1 puan ile ayrıldık  Osman hocaya verdiği desteklerden dolayı  çok teşekkür ederim bundan sonra ki hayatında  başarılar dilerim  diyerek konusmasını bitirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum