'Sıradaki ben olmak istemiyorum' deyip yardım istemişti! Taciz skandalında yeni gelişme…

Muğla’nın Bodrum ilçesinde aynı mahallede yaşadığı 21 yaşındaki Tuğçe Çelik’in sosyal medyadan ve mahallede taciz eden 46 yaşındaki Nurettin Şeyhmusoğlu bugün akşam saatlerinde çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Şeyhmusoğlu’nun bugün mahkeme verdiği ifade duyanları şoke etti. Tuğçe’yi çok sevdiğini belirten Şeyhmusoğlu “Yolda Tuğçe ile karşılaştığımızda gözlerimizle sevişiyorduk, aşkımıza tek engel ailesiydi. Göreceksiniz ben cezaevinden […]

'Sıradaki ben olmak istemiyorum' deyip yardım istemişti! Taciz skandalında yeni gelişme…
22 Temmuz 2020 - 22:50

Muğla'nın Bodrum ilçesinde aynı mahallede yaşadığı 21 yaşındaki Tuğçe Çelik'in sosyal medyadan ve mahallede taciz eden 46 yaşındaki Nurettin Şeyhmusoğlu bugün akşam saatlerinde çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Şeyhmusoğlu'nun bugün mahkeme verdiği ifade duyanları şoke etti. Tuğçe'yi çok sevdiğini belirten Şeyhmusoğlu "Yolda Tuğçe ile karşılaştığımızda gözlerimizle sevişiyorduk, aşkımıza tek engel ailesiydi. Göreceksiniz ben cezaevinden çıktıktan sonra Tuğçe'yi gelinlikle emniyet müdürlüğüne götüreceğim herkes ne kadar haklı olduğumu görecek, sevgime inanacak" dedi.

Şeyhmusoğlu mahkemede "Üstüme atılı suçu kabul etmiyorum, ben Tuğçe'yi ilk mahkeme çıktıktan sonra hiç rahatsız etmedim, art niyetim veya zarar verme niyetim yoktu" diyerek sözlerini tamamladı.

Mahkeme ayrıca Şeyhmusoğlu'nun saplantılı  davranışlar sergilenmesi nedeniyle akıl sağlığı ve rahatsızlık yönüyle de rapor alınması talimatı verdi.

Foto: Sözcü

YORUMLAR

  • 0 Yorum