Türkiye'nin Doğusuna Göktaşı Düştü!

Sosyal medyada birçok yurttaş gökyüzünde bir "ışık topu" gördüklerini iddia etti. Trabzon Emniyeti, birçok ilçeden bu yönden ihbarlar olduğunu doğrularken, gelişmeleri takip ettiklerini belirtti Kaynak: Emniyetten açıklama: Trabzon'a göktaşı mı düştü? 20:30'da Trabzon, Artvin, Ardahan, Erzurum Oltu ve Malazgirt'ten göktaşının düştüğü görüldü. Erzurum Oltu'daki bir takipçim duman görüldüğü ve ardından 2 sn sonra patlama sesinin işitildiğini bildirdi.

Türkiye'nin Doğusuna Göktaşı Düştü!
27 Mayıs 2020 - 22:38

Karadenizli yurttaşlar gökyüzünde bir ışık topu gördüklerini iddia ettiler. Kimi yurttaşlar göktaşı olduğunu savunurken, görenlerin şaşkınlıkla izlediği olayın ne olduğu merak konusu oldu. Sosyal medyada Artvinli ve Trabzonlular, gökyüzünde "ışık topu" gördüklerini söyledi.

Trabzon'un yerel medyası 61saat.com'un Emniyetten aldığı bilgilere göre; Trabzon Emniyeti, kentin birçok ilçesinden bu tür ihbarlar geldiğini doğrularken yeryüzü ile alakalı bir durum olmadığını ve gelişmeleri anbean takip ettiklerini belirtti.

Birçok sosyal medya kullanıcısından göktaşıyla ilgili fotoğraf ve videolar gelmeye devam ediyor. Henüz yetkili ağızlardan bir açıklama yapılmazken; gelen videoların farklı şehirlerden ve açılardan olmasına karşın görüntülerin benzerliği olayın inandırıcılığını artırıyor.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum